נגישות
  • ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A-A-A

אג"ח קונצרני

השקעה רווחית באגרת חוב קונצרני - כיום, ישנם נתיבים רבים עבור השקעות. ניתן להשקיע בנדלן או במניות וניירות ערך. אחד מניירות הערך אשר ההשקעה בו יכולה להיות רווחית ומשתלמת, נקרא: אגח קונצרני.

מהו אג"ח קונצרני?

אם יש לך סכום כסף כלשהו, אותו אתה מעוניין להשקיע, כדאי מאוד שתשמע על אגח קונצרני ותשקול אותו בתור תחום שכדאי לך להשקיע בו לצורך הריווחיות האידיאלית עבורך.

אגח קונצרני היא אגרת חוב, אשר כל חברה תעניק לכל משקיע בה, בכדי להבטיחו לו את החזר כספו. על כל אג"ח קונצרני ישנן ריביות אשר המשקיע יכול להרוויח מהן. כל חברה מתחייבת במתן אג"ח קונצרני להחזיר את כל סכום ההשקעה ובמידה ואין החזר, יכול המשקיע לקבל את נכסי החברה או לדרוש את פרוקה. אמנם תחום ההשקעה הוא מסוכן יותר, אך הוא בהחלט יכול להניב רווחים יפים ומשמעותיים לכל אחד שבוחר להשקיע בו.

ניתן למכור את האגח קונצרני כנייר ערך לכל דבר בבורסה, בעוד שכאשר כאשר מחיר האגח קונצרני יירד בבורסה, כך המשקיע יניב יותר רווחים. בעצם אגח קונצרני מהווה איגרת חוב שבין המשקיע לחברה, שהחברה לווה מהמשקיע את סכום השקעתו ומתחייבת להחזיר לו אותו בריבית. במידה והחברה לא מסוגלת להחזיר את סכום ההשקעה, יכול המשקיע לדרוש את פירוק החברה. רבים בוחרים להשקיע כיום באגח קונצרני מכיוון שכאשר עושים זאת נכון, ניתן להפיק את מקסימום הרווחים. אך בכדי לעשות זאת נכון יש לבחור בחברה האיכותית והטובה ביותר, שתסייע לכם בכל התהליך ותבצע עבורכם את הפעולות הנדרשות באופן היעיל והאיכותי ביותר.

הבחירה בטובים ביותר עבור השקעה

רוסאריו קפיטל הוקמה בשנת 2003 על יד' ראובן אברגון, הרווחיות שלך בהשקעה היא המטרה שלנו. אנו מלווים לקוחות עסקיים גדולים בשוק ההון אך גם לקוחות פרטיים באופן מסור לאורך כל הדרך. אנו נשמח לסייע לך לעבור את תהליכי ההשקעה שבחרתם בהם בהצלחה מרובה. אנו עושים זאת בתשוקה ורצון משמעותיים, בכדי שתצליח להפיק את המרב.
כל שנותר לך לעשות במידה וחשבת להשקיע באגח קונצרני זה לפנות אלינו ואנו נסייע לך לעשות זאת באופן היעיל והרווחי ביותר.

לעשות את ההשקעה הנכונה

כיום, עולם ההשקעות הוא עולם שלא פעם מתמקד בתחום הבורסה והניירות ערך. אם יש לך סכום כלשהו משמעותי להשקיע ואתה מעוניין להשקיע אותו בתחום הבורסה והחברות, כדאי שתדע לעשות זאת באופן נכון, בכדי להניב מכספך את הרווחיות המרבית. ההשקעה באגרות חוב קונצרניות, היא השקעה שלא רבים בוחרים בה. אבל במידה ותבחר להשקיע בה באופן נכון, תוכל להניב ממנה את הרווחיות האידיאלית.

מהן אגרות חוב קונצרניות?

אגרות חוב קונצרניות הן בעצם אגרות חוב שמסמנות הסכם וחוזה בין משקיע לבין חברה אשר בה הוא בחר להשקיע. כאשר החברה מתחייבת באגרת זאת, להחזיר את הסכום המושקע בתוספת ריבית הצמודה למדדים. אגרת החוב מאפשרת למשקיע גם לקבל נכסים מנכסי החברה במידה והיא מתפרקת או במידה והחברה לא עומדת בהתחייבותה לדרוש את פירוקה.  אגרות חוב קונצרניות יכולות להימכר בבורסה ככל נייר ערך.

כאשר, ככל שהיא נמכרת בסכום נמוך יותר, הרווח למשקיע הוא גדול יותר. אין ספק שהשקעה באגרות חוב קונצרניות היא השקעה המכילה בתוכה סיכון גדול יותר מהשקעה באגרות חוב ממשלתיות. אך, הרווחיות שבהשקעה זאת היא רווחיות משמעותית וכאשר עושים זאת נכון ניתן להפיק את המרב מהכסף שהושקע. בכדי להשקיע באגרות חוב קונצרניות באופן היעיל והאיכותי ביותר, יש לבחור בליווי של הטובים ביותר בתחום שוק ההון, אשר יודעים כיצד לבצע את כל תהליך ההשקעה הנוכחי באופן הטוב, היעיל והאיכותי ביותר.

לבחור ברוסאריו קפיטל עבור כל השקעה בשוק ההון

אם בחרת להשקיע באגרות חוב קונצרניות, כדאי שתבחר ברוסאריו קפיטל שהוקמה על ידי ראובן אבלגון. אצלנו מאמינים בהשקעה, ביזמות ובחדשנות ואנו נשמח ללוות אותך באופן שיניב לך את הרווחים המשמעותיים ביותר מההשקעה שלכם. ההצלחה שלך היא התשוקה שלנו ואנו נעשה הכל באופן מעורר השראה. בחר ברוסאריו קפיטל בכדי להשקיע באגרות חוב קונצרניות ואנו מבטיחים לך, שתוכל להניב פירות משמעותיים מהשקעה זאת, על ידי ליווי והדרכה צמודים של הטובים ביותר בתחום הבורסה, החברות ושוק הון. אז למה להתלבט? בחר בנו ולא תתחרט.