נגישות
  • ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A-A-A

אודות החברה

רוסאריו קפיטל הוקמה בשנת 2003 ע"י ראובן אבלגון, המשמש כיום כיו"ר החברה ובעל השליטה בה לצד מנהליה הבכירים ובנק מזרחי טפחות, מהבנקים המובילים בישראל.

רוסאריו קפיטל הינה אחת החברות המובילות והמיומנות בישראל בתחום ההנפקות הציבוריות והפרטיות לגיוס הון.

בשנת 2009 נבחרה החברה להיות נציגתה הבלעדית בישראל של רשת המיזוגים והרכישות המובילה Oaklins, באמצעותה אנחנו משתפים פעולה עם כ- 50 בתי השקעות מעשרות מדינות ברחבי העולם ומעניקים ללקוחותינו גישה לעסקאות בינלאומיות אטרקטיביות. באמצעות שותפינו אנו מאפשרים ללקוחותינו להנות משרות מקומי בכל מקום בעולם – להבין לא רק את המילים אלא גם את המנגינה...

במהלך שנות עשייתנו גייסנו בהצלחה יתרה מעל 100 מיליארד ש"ח עבור שלל לקוחותינו ואנו מדורגים בקביעות מבין החתמים המובילים בישראל.

אנו מספקים את שירותנו למגוון לקוחות פרטיים וציבוריים ובמהלך העשור רכשנו ניסיון רב בתחומים רבים ומגוונים, החל מבנקאות, ביטוח, נדל"ן, תשתיות, תקשורת, טכנולוגיה ועד למדעי החיים, תחום בו אנו מובילים באמצעות מחלקה יעודית ברוסאריו קפיטל המתמחה בגיוסי הון לחברות ביומד.

הובלנו והשתתפנו בגיוסי ההון של החברות המובילות במשק: בנק מזרחי, קבוצת אשטרום, עזריאלי, סלקום, בנק דיסקונט, בנק הפועלים, בנק מרכנתיל, פרטנר, מליסרון, דלק, דיסקונט השקעות, גב-ים, אמות, כור, הכשרת הישוב, בזק, צמח המרמן, ביולייט, קדימה-סטם ועוד.

לצד המובילות אנו מקפידים לשמור על ייחודנו כחברת בוטיק ומעניקים ללקוחותנו יחס אישי וליווי מקיף. אנו רואים עצמנו כשותפים להצלחת הלקוח ולשם כך אנו רותמים את המיומנות והיצירתיות של הצוות המקצועי הרחב שלנו, המונה 15 מומחים שונים - כלכלנים, רואי חשבון, עורכי דין ומומחי טכנולוגיה ורפואה.

אנו דואגים לשמור על קשר מקצועי הדוק עם הלקוחות שלנו ובין היתר מפיצים להם ולמאות גורמים בשוק מייל יומי עם מידע עדכני על הנעשה בכל תחום ההנפקות. הפצתו הרחבה והעקבית של מייל זה העניקה לו מעמד של מקור המידע האמין והמוביל בשוק, עליו נשענים מאות מנהלי השקעות פרטיים ומוסדיים.