נגישות
  • ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A-A-A

בנקאות להשקעות

כששומעים את המושג "בנקאות להשקעות", וודאי עוברים בראש הבנקים השונים בארץ. אך לא לזו הכוונה. בנקאות להשקעות הינו שירות המוענק על ידי בתי ההשקעות וגופים מוסדיים נוספים שונים, המסייע ללקוחות לבצע צעדים שונים בשוק ההון.

מה תפקידו של גוף המעניק שירותי בנקאות להשקעות?

מטרת השירות של בנקאות להשקעות היא להעניק לך פתרונות למימון במסגרות בנקאית וחוץ-בנקאית. במידה והעסק שלך נקלע להסדר חוב, בנקאות להשקעות תסייע בייעוץ בתחום, על מנת להמנע מהסלמת המצב, במסגרתו לעיתים נכנסים להקפאת הליכים. בנוסף, יסייע לך השירות בתהליכי רכישה, מכירה ומיזוג חברות.

על מנת להעניק שירותי בנקאות להשקעות, על הגוף המעניק השירות להיות מומחה בתחומי ההשקעות השונות, כמו למשל בתחומים של מיזוג חברות, מכירת חברות ורכישתן, הנפקות ציבוריות בבורסה לניירות ערך בתל אביב, בנאסד"ק או בבורסות באירופה. על הגוף הפיננסי, המעניק שירותי בנקאות להשקעות, להבין במגוון תחומים אלו ותחומים נוספים, וכן עליו להעסיק מיטב המומחים על מנת שיוכלו לייעץ לך ולהכוון אותך למטרה אליה אתה מעוניין להגיע.

גופים המתעסקים עם בנקאות להשקעות, מתמחים בתחומים השונים, בהם ענפי הטכנולוגיה, התקשורת, הבנקאות, הפיננסים וכן עולם הביומד. על כן, כשאתה מגיע לבחור גוף פיננסי שיעניק לך שירותי בנקאות להשקעות, יש לבחון היטב תחילה מומחיותו והידע שלו, על מנת שיוכל להוביל אותך לתוצאות הרצויות. אנחנו ברוסאריו קפיטל יכולים להעניק לך שירות בנקאות להשקעות ממיטב המומחים המועסקים אצלנו, שנבחרו בקפידה רבה. ליועצים שלנו ניסיון רב שנים בעולם ההשקעות, על כן יוכלו ללוות אתכם מתחילת הדרך בה אתם בוחרים ללכת, ועד לסיומה, וכן להיות לכם ליועצים מלווים באופן קבוע. אנחנו נדאג להעניק לכם השירות שיתאים הן לתחום העסק שלכם, והן לתחום ההשקעה אותה אתם מעוניינים לבצע. הליווי שלנו הוא צמוד, לאורך כל שעות היום וכל ימות השבוע.

כל שעליכם לעשות הוא ליצור עמנו קשר, ואנו כבר נגיע אליכם. בפגישה שנקיים, תסבירו למומחים שלנו את מהות העסק שלכם ומה ברצונכם להשקיע, ואת יתר העבודה, אנחנו נבצע, על הצד המקצועי והטוב ביותר.