נגישות
  • ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A-A-A

גיוס הון

מה הוא גיוס הון ואיך עושים את זה? כל עסק עולה כסף, ללא יוצא מן הכלל. לפעמים מדובר בקניית ציוד, לפעמים מדובר "רק" בהשקעה של זמן, לפעמים מדובר בהעסקת אנשים אחרים, ועוד.

כדי להקים את העסק שלכם – לא משנה באיזה תחום הוא יהיה – אתם חייבים סכום כסף התחלתי, איתו תוכלו לעבוד, לקנות את מה שצריך, ולשלם חשבונות עד שתתחילו להרוויח בגדול מהעסק אותו אתם מקימים. כשאתם מחפשים מקומות שיתנו לכם את הסכום ההתחלתי הזה – אתם עושים "גיוס הון".

כשאתם בשלב של גיוס הון תוכלו לפנות למספר גורמים כדי לבקש כספים, כולל גורמים בממשלה, בעירייה, מוסדות פרטיים, הלוואות פרטיות או בנקאיות, ועוד. אחת הדרכים הטובות לגייס הון ראשוני היא דרך קרנות הון סיכון של חברת רוסאריו. לפני שאתם ניגשים בבקשה לגיוס הון חשוב שתחדדו מה הוא העסק שלכם ותבנו תוכנית עבודה מפורטת. ואם אפשר, להתחיל להשוות את השירות שלכם לשירות של התחרות, מה מיוחד בכם, מי הם קהל היעד שלכם, ועוד. כמעט אף אחד לא יהיה מוכן להשקיע כסף באדם שלא השקיע בעסק שלו עצמו, ואם לא ישבתם לעשות תוכנית עסקית- זה נחשב בעיני המשקיעים שלא השקעתם.

ברוסאריו אנחנו עוזרים לכם לבנות תוכנית עסקית ומלווים אתכם בכל צעד. ברוסאריו אנחנו מציעים מגוון שירותים פיננסיים ואפשרויות השקעה שונות. חשוב לנו שתקבלו ייעוץ עיסקי נכון ומדויק, וחשוב לנו גם כן שתרגישו שזה העסק שלכם והוא בידיים שלכם. ולכן, על כל שאלה והתלבטות, אנחנו ממליצים לכם לפנות אלינו כדי לקבל עזרה, תמיכה, וייעוץ אישי.