נגישות
  • ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A-A-A

גיוס כספים

על מנת ליצור עסקאות בקנה מידה גדול, פעמים רבות יש צורך בגיוס כספים על מנת להשלים את העסקה, על מנת להתפתח ועוד. גיוס כספים לסטארט אפ, למשל, הוא אחד מן התחומים הנפוצים ביותר היום, על מנת שסטארטאפיסטים יוכלו לקדם את הרעיונות שלהם. חברת רוסאריו קפיטל מסייעת לבעלי עסקים מכל התחומים בכל מה שקשור לגיוס כספים מקצועי.

יזמים ובעלי עסקים זקוקים לעיתים קרובות לגיוס כספים על מנת לקדם את העסק שלהם, לפתח אותו וליצור עסקאות חשובות ומשמעותיות. גיוס כספים איכותי, אשר מביא לתוצאות טובות, דורש הבנה כוללת של התנאים העסקיים, כמו למשל – מהו העסק, או באיזה תחום עוסק המיזם? מיהם היזמים ועד כמה הם מוכרים בשוק? עד כמה היזמים אמינים? מהו הפוטנציאל העסקי של המיזם? באיזה שלב נמצא המיזם – האם הוא בשלב התחלתי ממש, או שישנה כבר התקדמות ובסיס שיכול להראות את הפוטנציאל העסקי? מהו הסכום הנדרש להשקעה? וכן הלאה. לאחר שהתשובות לשאלות הללו ברורות, ניתן להגדיר בקלות רבה יותר מי עשויים להיות משקיעים רלוונטיים לגיוס כספים למיזם, וכיצד מומלץ לפנות אליהם. חשוב להכין תוכנית עסקית משכנעת, להציג את צוות העובדים ולקדם את המיזם ככל שאפשר לפני גיוס כספים, בכל דבר שיכול להעיד על התקדמות ופיתוח של הפרויקט.

רוסאריו קפיטל

חברת רוסאריו קפיטל הוקמה לפני קרוב ל-15 שנה, והיא כיום מבין החברות המובילות והמיומנות ביותר בישראל בתחום של הנפקות ציבוריות וגיוס כספים. חברת רוסאריו קפיטל היא הנציכה הבלעדית של רשת המיזוגים והרכישות Oaklins, ובכך מעניקה החברה ללקוחותיה גישה לעסקאות בינלאומיות אטרקטיביות במיוחד. במהלך שנות הפעילות של רוסאריו קפיטל הצליחה החברה לגייס מעל 100 מיליארד ₪ עבור כלל לקוחותיה. רוסאריו קפיטל מדורגת באופן קבוע בין החתמים המובילים בישראל. רוסאריו קפיטל מקפידה על שירות אישי ועל קשר ישיר ורציף עם הלקוחות, על מנת לתת לכל לקוח את השירות הטוב ביותר.