נגישות
  • ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A-A-A

הנפקה פרטית

כאשר חברה מעוניינת לגייס כספים על מנת לגדול, להתפתח ולהיכנס לשוק, היא צריכה לבצע הנפקה של החברה באמצעות שירות של חתם, על מנת ליצור קשר בין החברה לבין המשקיעים אשר יסייעו לה בגיוס הכספים.

הנפקה יכולה להיות הנפקה פרטית או ציבורית, בהתאם לתנאים שונים, והיא חייבת להעשות על ידי אנשי מקצוע אשר מתמחים בתחום, על מנת להגיע לתוצאות הטובות ביותר. אם אתם מעוניינים בהנפקה פרטית, חברת רוסאריו קפיטל היא המקום עבורכם. הנפקה פרטית היא הנפקה שמיועדת למשקיעים מוסדיים בלבד, ולא לציבור הרחב. משקיעים אלו יכולים להיות קופות גמל, קרנות פנסיה, חברות ביטוח וכן הלאה. הנפקה פרטית כוללת בדרך כלל אגרות חוב מדורגות, על פי רמות הסיכון הקבועות על ידי חברות הדירוג.

ניירות הערך אשר מונפקים במסגרת הנפקה פרטית אינם נרשמים למסחר, כלומר גם לאחר ההנפקה, הציבור הרחב אינו יכול לסחור בהם – בניגוד להנפקה ציבורית, שבה ניירות הערך נסחרים גם בכלל הציבור. במסגרת הנפקה פרטית, משמש החתם כמתווך בין מקורות המימון, אשר מספקים גם את הידע והקשרים שלהם בשוק ההון, לבין החברה אשר מבצעת את ההנפקה. החתם עובד עבור החברה המנפיקה, ומסייע בקביעת המחיר של ההנפקה, בבחירת הנכס הפיננסי המונפק (אגרות חוב, מניות וכדומה), וכן בפניה למשקיעים המוסדיים, כולל הכנת תשקיפים וכל הדרוש לגיוס הון.

רוסאריו קפיטל

חברת רוסאריו קפיטל עוסקת מזה קרוב ל-15 שנה בתחומים של הנפקה פרטית, הנפקה ציבורית, גיוס הון וכן הלאה. חברת רוסאריו קפיטל כבר צברה לזכותה הצלחות רבות וגיוס הון רב עבור לקוחותיה, באמצעות הנפקות מוצלחות לשוק ההון. רוסאריו קפיטל מאמינה בחדשנות, ביצירה וביזמים חדשים אשר מצעידים את העולם קדימה. לכן, החברה עושה הכול על מנת לסייע ליזמים אלה להתקדם ולהצליח. רוסאריו קפיטל מקפידה לשמור על מעמדה כחברת בוטיק, והיא מעניקה ללקוחותיה יחס אישי וליווי מקיף בכל צעד, עם צוות של 15 מומחים בכל התחומים החשובים.