נגישות
  • ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A-A-A

לוקחים אחריות

אנו מאמינים שהצלחה לאורך זמן מוענקת לטובים ביותר ורק לטובים באמת,
אלו אשר רוצים גם בטובת האחר.

כמי שנחשפים להון רב המצוי בקרב חברות ואנשים פרטיים, אנו לא שוכחים את אלו שנגישותם אליו מוגבלת או כלל לא קיימת. דווקא השפע הקיים בנו הוא שנותן לנו את הכוח והרצון להעניק מעצמנו ולתרום לחברה, החל מאותם האנשים הנזקקים ביותר, דרך העשרת השירותים הבסיסיים ההכרחיים לקיומנו ועד להעצמת יחידים בחברה, בתקווה ואמונה שיזכו גם הם להשגת הניצחונות שיבקשו עבורם, קטנים כגדולים.

תרומתנו ניתנת לגופים אלו, נשמח לתרום עוד יותר, לגייס הון גם עבורם ולצרף אתכם לתומכיהם:


וראייטי ישראל

וראייטי" ישראל, מוסד ללא כוונות רווח (מלכ"ר), נוסד בשנת 1967, במטרה לסייע במגוון דרכים לילדים עם צרכים מיוחדים: טיפולים רפואיים, פארארפואיים (ריפוי ועיסוק, פיזיותרפיה, רכיבה טיפולית וכו'), תמיכה מקצועית, רכישת עזרים טיפוליים ושיקומים (כסאות גלגלים, אינסרטים, מתקני רחצה, משקפיים, מכשירי שמיעה וכו')

ארגון וראייטי מסייע לכל סוגי הפגיעויות והחולי, כל זמן שזה כרוני ומספק עזרה פרטנית ורב שנתית לאותו הילד.

הארגון מסייע למשפחות ממעמד סוציואקונומי בינוני ומטה.

לאתר וראייטי ישראל 

עמותת לשובע

ברציפות מאז תחילת פעולתנו בשנת 1990 ובאמצעות 27 מוסדותינו בכל רחבי הארץ, אנו פועלים  להבטיח לכל נזקק באשר הוא וללא תשלום, את הצרכים הבסיסים  ביותר לאדם: מזון, מחסה וביגוד. בנוסף, הקמנו ואנו מנהלים את רשת בתי הנוער "קדימה" לחינוך משלים של ילדים ובני נוער בסיכון.
אנו משרתים את הבאים בשערינו מכל הלב, בכבוד ותוך שמירה על צנעתם ופרטיותם.
בכל פעולותינו אנו מקפידים על שקיפות מלאה. כל חברי העמותה ומנהליה פועלים בהתנדבות.

לאתר עמותת לשובע

ילדים בסיכוי

בישראל של היום, יש למעלה מ - 10,000 ילדים מגיל יום עד גיל 18 הגדלים מחוץ לביתם ב- 90 פנימיות ברחבי הארץ. ילדים אלה הורחקו מבתיהם על ידי רשויות הרווחה או הוצאו בצווי בית משפט בגלל מצוקות קשות, הכוללות, בין השאר, התעללויות פיזיות ונפשיות, הזנחה, יתמות ועוד. עבורם הבית, המשפחה, תמיכה והגנה מעולם המבוגרים אינם מובנים מאליהם. ילדים בסיכוי - המועצה לילד החוסה" הוקמה בשנת 1986 במטרה לסייע לילדי הפנימיות.

ילדים בסיכוי" פועלת בעיקר בתחומים אשר אינם מתוקצבים ע"י משרד הרווחה, החינוך והבריאות, תוך תיאום וליווי של השירות לילד ולנוער 
במשרד הרווחה.

המטרה העיקרית היא להעניק לכל ילד הזדמנות דומה לזו של הילדים החיים עם משפחותיהם, כדי שיגדל להיות מבוגר עצמאי ומועיל.

לאתר ילדים בסיכוי

האיגוד לנפגעות תקיפה מינית

מרכזי הסיוע לנפגעות תקיפה מינית ולנפגעי תקיפה מינית ואיגוד מרכזי הסיוע יחד מהווים את הארגון היחיד בישראל המוקדש למאבק באלימות מינית.

מרכזי הסיוע
ברחבי הארץ פועלים תשעה מרכזי סיוע לנפגעות ולנפגעי תקיפה מינית: בקרית שמונה לאזור הגליל, בחיפה, בירושלים (לנשים דתיות ולאוכלוסיה הכללית), בנצרת (לנשים ערביות), באזור השרון, בתל-אביב, באזור השפלה (מרכז 'תאיר'), ובבאר שבע (מסל"ן).

כמו כן מפעיל מרכז הסיוע בתל-אביב קו חירום לנערים וגברים נפגעי תקיפה מינית, וקו חירום לנערים וגברים דתיים וחרדים. שירותי הסיוע ניתנים על ידי המרכזים באמצעות מעל 800 מתנדבות ומתנדבים, לנפגעות ולנפגעי תקיפה מינית מכל מגזרי האוכלוסייה, ללא תשלום, 24 שעות ביממה, בכל ימות השנה

לאתר האיגוד לנפגעות תקיפה מינית

תנועת הצופים

 תנועת הצופים העבריים היא תנועת הנוער הראשונה והגדולה בישראל. התנועה, המובילה את העשייה המרכזית של החינוך הא-פורמאלי, מאגדת למעלה מ- 80,000 בני הנוער בכ- 200 שבטים, תוך הובלת תרבות ציונית אקטיבית.

 

כציר מרכזי לפעילויות בני נוער, תומכת התנועה בעמידה באתגרים הלאומיים בפניהם ניצבת המדינה כולה. בכל מקום בו אנו מזהים אתגר חברתי או ציוני אנו יוזמים פעילויות המספקות מענה חברתי מקצועי. אם בעבר נרתמו חברי הצופים ליישוב הארץ ולקליטת עלייה, היום אנו ממוקדים בבניית שבטים קהילתיים, בחיזוק הפריפריות, בשמירת הזיקה היהודית-ישראלית בתפוצות (תוכנית צופי צבר עולמי) ובשילוב אוכלוסיות מיוחדות (כגון נוער בסיכון, צופי צמי"ד וצופי שב"א) בהוויה הישראלית.

 

יוזמות התנועה ופעילויותיה מגובשות באסטרטגיה רב שנתית, המבטאת את האתגרים הלאומיים וצרכי הקהילות בהן היא פועלת. בוגרי התנועה לדורותיהם משתלבים בתפקידי מפתח בכל תחומי העשייה ומובילים את המדינה מתוך ערכיות ושורשיות.

לאתר תנועת הצופים