נגישות
  • ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A-A-A

שוק ההון

שוק ההון או השוק לניירות ערך, הוא השוק שמתפקידו לסייע לממשלה ולחברות שונות לגייס הון מהציבור, לטווח ארוך בעיקר. שוק ההון כולל את שוק המניות ואת שוק אגרות החוץ, והוא כולל בתוכו מערכות של בנקים, ברוקרים, מוסדות פיננסיים חוץ בנקאיים ועוד.

חלק מרכזי משוק ההון הוא הבורסה לניירות ערך והוא מהווה את מרכז הפעילות  – אך לא את הפעילות הבלעדית שלו. אנשים רבים רוצים לעסוק בתחומים הקשורים לשוק ההון ולהצליח בכך. הם יכולים לעשות זאת, עם רוסאריו קפיטל.

על מנת להצליח בשוק ההון, יש צורך בידע מקצועי רב בתחום. אנשים רבים מעוניינים להצליח בשוק ההון ללא ידע בסיסי בתחומים הקשורים לכך, וכך לא נכנסים לתחום כלל, או נכנסים ונופלים בגלל חוסר ידע או חוסר הבנה בתחום. אך מי שמעוניין לפעול בחוכמה, יכול להיעזר בשירותים של חברות אשר מתעסקות בתחום הכלכלה והבורסה באופן יומיומי ויכולות לסייע לאדם הפרטי, לעסק ולחברה הגדולה להצליח במסחר בניירות ערך ובכל תחום אחר הקשור לעניין. לשם כך

, כמובן, יש לבחור בחברה אשר מתמחה בתחום, ואשר עוסקת במגוון רחב של תחומים בתוך שוק ההון, על מנת שתוכל לתת את המענה המקצועי ביותר לכל לקוח.

חברה מקצועית כזו היא רוסאריו קפיטל, חברה שמהווה אחת מן החברות המובילות והמיומנות ביותר בארץ, במיוחד בתחום של הנפקות ציבוריות ופרטיות לגיוס הון. חברת רוסאריו קפיטל מאמינה בחדשנות וביצירה. רוסאריו קפיטל תומכת ביזמים אשר מעוניינים לקדם הן את עצמם והן את העולם באופן כללי. המפגש עם שוק ההון מאפשר ליזמים כאלה להגשים את חזונם, וחברת רוסאריו קפיטל מסייעת להם במטרות שלהם. רוסאריו קפיטל הוקמה לפני למעלה מ-10 שנים על ידי ראובן אבלגון, יו"ר החברה כיום. החל משנת 2009, רוסאריו קפיטל היא הנציגה הבלעדית בישראל של רשת המיזוגים והרכישות M&A International, מה שמעניק לה ניסיון רב בשוק ההון.