נגישות
  • ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A-A-A

שלד בורסאי

חברה שיש לה מניות רשומות בבורסה, אך המניות אינן נסחרות או שהפעילות המסחרית בהן היא נמוכה מאוד, מהווה "שלד בורסאי". כלומר, מציאות בה קיימות מניות רשומות בבורסה אך הן לא פעילות בגלל רווחיות נמוכה או בגלל שהחברה הפסיקה את פעילותה בגלל כשל כלכלי.

קיימת אפשרות שחברה פרטית תרכוש "שלד בורסאי" שכזה ותחזיר אותו לפעילות. רכישה זו היא בעצם מיזוג של החברות, באופן שבו החברה הפרטית, מפעילה את השלד הבורסאי על מנת לגייס הון ראשוני, ללא המגבלות הקיימות בהנפקה ראשונה בבורסה. לעיתים קרובות, השלד הבורסאי, רשומים חובות שונים בעקבות פעילותו הקודמת ובהפעלתו מחדש החברה הרוכשת רוכשת גם את החובות שאתו. בישראל מספר גדול של שלדים בורסאיים שלעיתים קרובות יכולים להנפיק רווחים גבוהים יותר מאשר הנפקות חדשות שעלותן והמיסוי עליהן גבוהה יותר. החזרת שלד בורסאי לפעילות, יכולה להיות פעולה שמניבה רווחים ומשתלמת מבחינה כלכלית או להיפך. על מנת להחליט האם שלד בורסאי הוא בעל פוטנציאל חזרה לחיים עסקיים משתלמים או בעל פוטנציאל לנזק, כדאי להתייעץ עם מומחים בתחום.

חברת רוסאריו קפיטל, היא חברה מקצועית, המאמינה בחדשנות , יצירתיות ומקוריות כדרך חיים עסקית וכלכלית. העובדים שלנו הם אנשים בעלי ראש פתוח, שמסוגלים לחשוב באופן מעמיק ויצירתי , יחד עם יכולת ניתוח גבוהה והבנה מעמיקה של כל התחום הפיננסי בישראל. למרות שאנו אחת מהחברות המובילות בתחום ואנו מעניקים שירות לעסקים רבים ומגוונים בישראל , אנו מצליחים לשמור על ייחודנו כחברת בוטיק ומעניקים לכל אחד מלקוחותינו יחס אישי מועדף. בחברה עובדים 15 מומחים מקצוענים בתחומם שמעניקים ללקוחות ליווי צמוד ומקיף ומשקיעים ממרצם, זמנם וכוחם, על מנת שהלקוחות שלנו יצליחו. אנחנו רואים בהצלחת לקוחותינו הצלחה אישית שלנו ועל כן אנחנו משקיעים המון בכל לקוח ומשתדלים להביא כל תיק שמגיע אלינו להצלחה מקסימאלית. אם אתם מתלבטים האם לרכוש שלד בורסאי ולהחזירו לפעילות, אתם מוזמנים להתייעץ אתנו. המומחים שלנו יעריכו את המצב ויתנו לכם תמונה מדויקת של הסיכויים והסיכונים הכרוכים בביצוע הפעולה.